מטפחים את הדור הבא של פורצי הדרך במדע

אז סמסטר א....?

אז סמסטר א'..?

אין ספק שלהפוך לסטודנט זה מוזר, אבל מרגש. אחרי 6 שנים שהמח משמעותית מוריד הילוך, לחזור לשבת בהרצאות, שיעורי בית, מטלות והגשות מרגיש לא כ"כ טבעי. אבל כמו שהחיים מוכיחים כל פעם מחדש, מתרגלים לזה ממש מהר. אפילו יותר מזה, אפשר להגיד שממש נהניתי מכל העניין.

בנקודת הפתיחה של הסמסטר, ברגע הכניסה לאוניברסיטה בפעם הראשונה כסטודנט מן המניין, ברגע שהמרצה פתח לראשונה את הפה, סמסטר הרגיש כמו משהו ארוך מאוד, ואולי אפילו אינסופי. משהו שמעלה הרבה חששות ותהיות. האם יעבור בשלום? האם אהנה מהדרך? אז הנה עברתי את הראשון שלי ואני עדיין עומד על שתיים (אפילו עומד יציב).

יש משהו מרענן בלהפעיל את המח, לחשוב, להשכיל. באופן כללי אני מרגיש שאני במקום הנכון. מצאתי לי תכנית שמשלבת את הפן הריאלי מחד, ומאידך פן קצת יותר הומני, מה שגורם לי להרגיש שמעבר לחידוד המחשבה אני זוכה גם להרחיב את האופקים.

התחלתי ללמוד השנה במסלול פסיכולוגיה-מדעי המחשב בהדגש מדעי המח של בי"ס סגול באוניברסיטת תל אביב, ומעבר לכך שתוכנית הלימודים מעניינת, גם מרגיש לי שאני בחברה טובה. חברה של אנשים שבאו לעבוד, באו לעשות, באו לרכוש ידע וכלים על מנת שבעתיד יוכלו להיות הכי טובים בתחומם (לא סתם יש איתי עוד מנהיגי שוליך).

אז אם אני מסתכל אחורה על סמסטר ראשון שהתחיל עם הרבה חששות, אני יכול להגיד בפה מלא שאני מסתכל ומרוצה מהדרך. נכנסתי לבד עם ידע מועט ואני יוצא מוקף באנשים טובים ועם ידע רחב.

אז זה בסדר שיש לי עוד כמה כאלו לפניי.


בקמפוס

עברו שנתיים או חודשיים ?

עברו שנתיים או חודשיים ?

אוניברסיטת תל-אביב

אוניברסיטת תל-אביב

המקצועות הנכללים במלגה מתמטיקה מדעי המחשב פיזיקה ואסטרונומיה כימיה מדעי...