מטפחים את הדור הבא של פורצי הדרך במדע

מה לעזאזל למדתי עכשיו ?! חוויות מסמטר א'

זהו, זה הגיע. עכשיו אני כבר באמת סטודנטית. עבר כבר מספיק זמן מאז תחילת הלימודים והאמת זה פחות נורא משציפיתי. נכון, היו בתקופה האחרונה המון מספרים, יותר מדי כיתות, מלא פרצופים חדשים והרבה הבעות של "מה לעזאזל למדתי עכשיו?" ביציאה מהשיעור אבל היי, בעוד ארבע שנים אני כנראה אהיה מהנדסת.

בשבוע הראשון כולם מגיעים לפקולטה חוששים. לא יודעים לאן צריך ללכת, לא בטוחים שאנחנו בכיתה הנכונה, איך יהיה המרצה שלנו, כמה שיעורי בית נקבל כי יש מלא תכניות לסופ"ש.. אבל הדבר הראשון שצריך לחפש בשבוע הראשון הוא חברים.
מה לעשות, אף אחד לא רוצה להסתובב לבד בחלון או למצוא את עצמו שותק כל היום. בדיוק בגלל זה השבוע הראשון נועד לגמרי להכיר את שאר הסטודנטים ולהבין מי מהם בראש שלך, נחמדים יותר ונחמדים פחות.
המטרה היא למצוא כמה שיותר אנשים שאפשר לדבר איתם, לצחוק איתם ובעיקר להעביר איתם את הזמן בסבבה. ברור שהמטרה הזו נמשכת לכל אורך השנה, אבל השבוע הראשון הוא יריית הפתיחה.

אז לאחר שעברנו את המכשול הזה, שהיה באופן מפתיע גם מאוד מהנה, הכל מתחיל להיות הרבה יותר פשוט - להגיש עבודות ותרגילים? כבר לא כ"כ נורא כשעושים אותם עם חברים, ללמוד למבחנים כנ"ל, בסופו של דבר אנו אנשים שאוהבים ללמוד, אנחנו פה מבחירה לא?

באופן כללי התרשמתי לטובה מהחוויה הסטודנטיאלית שלי לאורך החודשים האחרונים, אולי זו סתם התלהבות של התחלה חדשה - אבל כל עוד טוב לי אני לא באמת מחפשת הגדרות, מקווה שימשיך ככה.
להתראות עד לפעם הבא :)


בקמפוס

Damn, could things get more roughy right now?

Damn, could things get more roughy right now?

אוניברסיטת תל-אביב

אוניברסיטת תל-אביב

המקצועות הנכללים במלגה מתמטיקה מדעי המחשב פיזיקה ואסטרונומיה כימיה מדעי...