מטפחים את הדור הבא של פורצי הדרך במדע

ניוזלטר ספטמבר - רגע לפני החגים ותחילת הלימודים


שלום לכולם,

לפני החגים ובעיצומו של החופש (לפחות לחלקכם) החלטנו לשלוח ניוזלטר קצר מהרגיל, בתפריט היום: 

 

חגים שמחים לכולם, שנה טובה תבלו ונתראה בקרוב! 

 

 

 

 

 

הודעות ועדכונים: 

 

אירוע "Farewell/Welcome"

ביום שני ה - 05.09.16 אירחנו אותכם באירוע על גג המשרד שלנו ב - WeWork תל אביב.

 איחלנו דרך צלחה לכל הבוגרות והבוגרים, וברוכים הבאים ובהצלחה לכל אלה שמתחילים את שנה א' בעוד חודש. אנו מודים לכל אלה שטרחו והגיעו, ואנחנו מקווים לראות את נוכחות כזאת ואף גבוהה יותר גם ביתר האירועים השנה.

 

 

 

 

 

SLX Toronto -

השבוע חזרתי מנסיעת עבודה לקנדה, בין הפגישות השנתיות נערך בפעם הראשונה אירוע למלגאים בקנדה( SLX Toronto). אומנם האירוע היה קטן יחסית וכלל רק את המלגאים שלומדים במדינת אונטריו (בה נמצאת טורונטו), אבל בהתחשב שחלק מהסטודנטים היו צריכים לנסוע ארבע שעות(לכל כיוון) כדי להגיע זה דיי מובן. ה"לקח" המרכזי שאני לוקח מהאירוע הוא המעורבות של המלגאים באירוע, החל מעיצוב התכנייה והאתר הייעודי, ועד הרצאות והנחיית האירוע.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

אירוע פתיחת השנה - ה-17 בנובמבר , ת"א:

אני רוצה לנסות וליישם את עיקרון (המעורבות) גם באירוע הקרוב, כרגע הדבר היחידי שסגור הוא התאריך, המיקום (תל אביב ועדיף קרוב לתחבורה ציבורית) וזהו. אני מודה שיש לי כבר תכנית מגירה כגיבוי, אבל אני מאוד אשמח שכל מי שרוצה לקחת חלק בארגון, עכשיו מה צריך:

תוכן:

  • כל מי שיש לו/ה חיבור לדובר שלדעתכם יעניין את כולם (בכל נושא שהוא).

  • כל מי שרוצה לתת הרצאה קצרה עד 5 דק' (בדומה ל TED Talk). אפשר לדבר על קורס או חילופי סטודנטים שעשיתם, הסטארט אפ שלכם, תחרות/האקתון שלקחתם בה חלק, המחקר שלכם - או כל נושא שאתם passionate about. (זאת גם אחלה הזדמנות להתנסות בעמידה מול קהל).

ארגון/לוגיסטיקה/עיצוב:

  • מכירים מקום שישמח לארח אותנו (בחינם או תשלום), זה יכול להיות חדר האוכל של החברה שבה אתם עובדים, או כל מקום שנראה לכם מגניב לערוך בו אירוע למלגה.

  • אם יש לכם/ן נגיעה לעיצוב ותרצו לעצב לנו אתר ייעודי לאירוע בדומה לאתר הקנדי זה יכול להיות מעולה.

  • מלגאים שיסייעו בארגון האירוע, ביום האירוע עצמו.

המטרה היא לגבש עד מוצ"ש (01.10) צוות שיוביל את האירוע. שימו לב - כולכם מוזמנים לקחת חלק בארגון, בין אם סיימתם את הלימודים או עוד לא התחלתם אותם. אנא פנו אליי בהקדם האירוע כבר מעבר לפינה ukarmi@schulichfoundation.org או בפלאפון 054-9008587 (הכי טוב לשלוח whatsApp)

 

בקמפוס

My first day in Bar-Ilan University

My first day in Bar-Ilan University

אוניברסיטת בן - גוריון בנגב

אוניברסיטת בן - גוריון בנגב

מקצועות הנכללים במלגה  הנדסת חשמל ומחשבים הנדסת מכונות הנדסה כימית הנדסת תעשייה...